Vše o nákupu

 

Letenku musíte uhradit včas

Letenka musí být plně uhrazena nejpozději v den uvedený v podkladu pro platbu. Toto datum se zobrazí také při uzavření rezervace. Celá částka musí být připsána na účet nebo složena na pokladně provozovatele, a to nejpozději do 16 hodin (pondělí-pátek). V případě pozdní úhrady provozovatel negarantuje smluvenou cenu a rezervované místo v letadle. Klient se zavazuje používat při platbě variabilní symbol z podkladu pro platbu. Po úhradě je klientovi vystavena faktura nebo hotovostní doklad.

 

 

Způsoby platby

 

Hotovost

Klient může letenku zaplatit hotově v kancelářích společnosti ASIANA, a to nejpozději v den posledního termínu pro vystavení letenky. Kontaktujte naše kolegy na jednotlivých pobočkách.

 

Převodem na účet

Systém automaticky generuje po vytvoření rezervace podklad pro platbu převodem, který obsahuje celkovou částku, bankovní údaje provozovatele, variabilní symbol a datum, do kterého je nutné letenku uhradit. Tento způsob platby je možné použít pouze v případě, že do data, kdy je nutné letenku uhradit a vystavit, zbývají alespoň 3 pracovní dny.

 

Bankovní spojení

Účet u ČSOB: 119607483/0300
Účet u KB: 51-0903270247/0100
Účet u ČS: 1925110329/0800
Účet u Unicredit Bank: 2106766513/2700
Účet u Raiffeisenbank: 525708001/5500
 

Platební kartou

Rezervační systém umožňuje zaplatit částku platební kartou on-line. Pro tento způsob platby využíváme zabezpečený systém paysecure. Vaše data jsou tak v bezpečí a informace o platební kartě zůstávají skryty. Výhodou této platby je okamžité provedení a automatické vystavení letenky.

 

Platební brána e-konto

Součástí rezervačního systému Superletuska.cz je napojení na platební bránu Raiffeisen Bank. Její klienti tak mohou letenku zaplatit pomocí tohoto on-line nástroje.

 

Doručení letenky

 

Osobní vyzvednutí letenky

Klient si může letenku vyzvednout osobně na pobočkách společnosti ASIANA.

 

Zaslání letenky v elektronické podobě

Tento způsob doručení letenky Vám doporučujeme. Elektronickou letenku Vám zašleme e-mailem. Tento způsob doručení je nejjednodušší a šetří Váš čas. Navíc si letenku můžete kdykoliv vytisknout a nemůžete ji ztratit.

 

Ceník poplatků

 

Přečtěte si ceník poplatků.

 

Obchodní a přepravní podmínky

 

Obchodní podmínky

Přepravní podmínky